[Zpět na články]

Rubrika: prodlužování řas

Luxus a příjemná lehkost s přírodními řasami!

Permanentní prodlužování řas u nás není již žádnou novinkou, ovšem donedávna byly k prodloužení používány pouze syntetické řasy. Nyní k nám přichází trend celebrit jako jsou Jennifer Lopez, Kim Kardashian nebo Heidi Klum - trend přírodních řas.Velmi jemné 100% přírodní řasy ze srsti norka sibiřského jsou jedinečným materiálem. Jsou charakteristické svou neskutečnou lehkostí a jsou dokonalou imitací lidských přírodních řas. Tyto přírodní řasy jsou ručně vyráběné ze 100% čisté norkové srsti. Jsou neuvěřitelně jemné, ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled.  Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodní řasami pro dokonalý finální efekt a dále také delší trvanlivost řas.  Jsou tedy ideální volbou pro klientky, které touží po krásně dlouhých a hustých řasách a zároveň po naprosto přirozeném vzhledu.

CRUELTY FREE! Ani milovníci zvířat se nemusí přírodních norkových řas vzdávat. Řasy jsou získávány z živých zvířat ručním vyčesáváním srsti, která je poté dále zpracovávána.

PŘÍRODNÍ VS. SYNTETICKÉ ŘASY
Jak se přírodní norkové řasy liší od norkových nebo hedvábných syntetických? Jsou podstatně jemnější a lehčí, stejně jako lidské řasy, jsou tedy jejich dokonalou kopií. Každá norková řasa je trochu jiná, některé jsou lehce tenčí, jiné silnější, mají jiný povrch, stejně jako je tomu u lidských řas. Jejich přirozená síla se pohybuje mezi 0,1 – 0,15 mm. Syntetické řasy jsou naopak všechny naprosto stejné – délkou, sílou i zakřivením. 100 % přírodní norkové řasy poznáte jednak dotekem, jsou neskutečně jemné, také narozdíl od syntetických nejsou strojově přesné ale tvoří přirozenou linii. (viz foto níže, pozor na záměnu se syntetickými norkovými nebo hedvábnými řasami)

Vzhledem k přírodní povaze materiálu a na rozdíl od syntetických je u možné norkových řas korigovat zakřivení, samy si tak můžete vytvořit libovolné natočení.   

NOVÁ LUXUSNÍ SLUŽBA PRO VÁŠ SALON
Dobrou zprávou je, že nyní již nemusíte za aplikaci přírodních norkových řas utrácet vysoké částky. Tato služba se stala dostupnou všem klientkám. Zatím prodlužování řas přírodními řasami nabízí u nás jen několik salonů. Buďte o krok napřed a nabídněte svým klientkám luxus pravých norkových řas! Díky speciálně vyvinuté metodě dosáhnete úžasného objemu a dokonale přirozeného vzhledu. Výsledky mluví za vše.

BEAUTY STORE PROFESSIONAL nabízí kromě klasických kurzů prodlužování řas i speciální kurzy prodlužování řas přírodními řasami Blink Lash Stylist. Profesionální kurzy probíhají dle nejnovějších efektivních metod.
Bližší informace o kurzu (zde).

...profesionální kosmetika a make-up...