Nově v našem sortimentu:
představujeme značky
Sleek MakeUP a Sacha

Rubrika:

Abychom Vám umožnili co nejširší výběr líčení, rozhodli jsme se náš sortiment dekorativní kosmetiky rozšířit o produkty Sleek MakeUP z Velké Británie a luxusní kosmetiku SASCHA ze Spojených států.


< číst celý článek..>Luxus a příjemná lehkost s přírodními řasami!

Rubrika: prodlužování řas

Permanentní prodlužování řas u nás není již žádnou novinkou, ovšem donedávna byly k prodloužení používány pouze syntetické řasy. Nyní k nám přichází trend celebrit jako jsou Jennifer Lopez, Kim Kardashian nebo Heidi Klum - trend přírodních řas.


< číst celý článek..>Péče o pleť v zimě

Rubrika: Kosmetika

Zimní péče o pleť je velmi důležitá a specifická, neboť je pleť vystavena střídání teplot, studenému větru ale i slunci. Nízké teploty a teplotní rozdíly při přechodech z teplé místnosti na mráz způsobují častější pálení, zčervenání pokožky, pocity napětí a tvoření šupinek. Pobyt v místnostech s ústředním topením navíc způsobuje dehydrataci pokožky. Tím pokožka ztácí elasticitu, je unavená, našedlá, bez přirozeného lesku a rychleji stárne. Následkem těchto vlivů je tvorba vrásek, popraskané žilky... Zimní období působí na naši pokožku více negativně než léto. Proto bychom se o ni měli starat velmi pečlivě.


< číst celý článek..>Správné zakřivení řas

Rubrika: Prodlužování řas

Při prodlužování řas můžete správným výběrem zakřivení řas výrazně ovlivnit trvanlivost nalepených řas a výsledný efekt. Zakřivení umělých řas by mělo maximálně kopírovat zakřivení přírodní řasy.


< číst celý článek..>Řasenka a kartáček

Rubrika: MAKE-UP

Každá žena si přeje, aby její oblíbená řasenka vydržela co nejdéle, kartáček krásně kopíroval řasy a vytvářel husté dlouhé brvy bez nežádoucího slepení. Proto Vám v tomto článku přinášíme několik tipů, jak na to...


< číst celý článek..>Jak nalepit umělé řasy vcelku

Rubrika: Tipy a triky

Umělé řasy mají moc ozvláštnit jakýkoli typ líčení. Vybírat můžeme jak z naprosto přirozených, vhodných i na denní nošení, tak z extravagantních barevných a zdobených kamínky. Jejich aplikace není náročná, ale aby výsledek působil dokonale, je třeba dodržet určitý postup aplikace.


< číst celý článek..>Řasy XXL

Rubrika: Tipy a triky

Už od pradávna jsou dlouhé řasy jedním ze symbolů ženskosti, který přitahuje pozornost a okouzluje. Umělé řasy dokáží prodloužit vaše přírodní řasy, zhustit je, pokud jsou řídké a vytvořit fantastickou ozdobu oka.


< číst celý článek..>Kouzla s očními stíny

Rubrika: Líčení krok za krokem

Oční stíny jsou jedním z nejdůležitějších přípravků dekorativní kosmetiky, ne každá z nás však ví, jak je správně aplikovat a jak díky nim pomoci očím k dokonalému tvaru. Stejně jako tvar obličeje můžeme modelovat pomocí make-upu či pudru i pomocí stínů lze upravit tvar očí a dát tak obličeji zcela nový výraz.


< číst celý článek..>Večerní kouřové líčení

Rubrika: Líčení krok za krokem

Pro vytvoření tohoto večerního líčení jsme se inspirovali v jednom z trendů zimní sezóny, kouřovém líčení v kombinaci s růžovou. Tmavé kouřové oční stíny vám dodají tajemný a uhrančivý pohled a jsou vhodné i pro ženy, které mají menší oči a přejí si je opticky zvětšit. Výhodou kouřového make-upu je, že se dá nosit jak přes den, tak i večer. Pro večerní líčení je ideální, protože maximálně zvýrazní oči.


< číst celý článek..>Výjimečně krásná ve výjimečný den

Rubrika: Líčení krok za krokem

Svatební den bývá jedním z nejkrásnějších v životě ženy. Nevěsta se ocitá v centru pozornosti, proto si přeje vypadat v tento den perfektně. K svatebním šatům patří i dokonalý make-up a účes, a tak se většinou budoucí nevěsta – byť jen pro tento jediný den – svěří do rukou odborníků.


< číst celý článek..>Zlaté mámení

Rubrika: Líčení krok za krokem

V rámci odborného programu dubnového veletrhu La Bella Donna Intercharm vystoupil vizážista firmy Laurendor s ukázkou dvou trendových letních líčení laděných do zlatých tónů. Velmi jemné denní líčení bylo během několika minut proměněno na líčení večerní.


< číst celý článek..>


...profesionální kosmetika a make-up...